Haber

Meral Akşener: İYİ Parti üçüncü seçenek olarak millete sunulacak

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Yerel seçimlerden başlayarak bu ülkenin üçüncü seçeneğini yani İYİ Parti’yi milletimizin tercihine sunmak üzere kuruluş ortamlarımıza döndük. Çünkü biz öyle kurulduk. için.” söz konusu.

Akşener, kentte bir otelde düzenlenen “Kütahya Teşkilat Toplantısı”nda yaptığı konuşmada, seçmenin UYGUN Partisi’nin hayırseverleri olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni eleştiren ve gelir dağılımında adaletsizlik olduğunu savunan Akşener, “İki haftadır gördüklerimin ardından sokaktayım, insanların arasındayım ama her gün bir şeyler öğreniyorum. Geldiğim nokta şu ki; Gençlerle ilgili öğrendiklerimden sonra ulaştığım ve onları derinleştiren şey şudur: ‘Ya Rabbi, Allah’ım bize bu ülkeyi yönetme yeteneği ver.’ dedi.

Akşener, İYİ Parti’nin güçlü bir kadroya sahip olduğunu anlattı.

Yerel seçim hazırlıklarına ve hedeflerine değinen Akşener, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bugün yerel seçimlerden başlayarak bu ülkenin üçüncü seçeneği olan YETER Partisi’ni milletimizin tercihine sunmak üzere kuruluş ortamımıza döndük. Çünkü biz bunun için kurulduk. Belediyelerimizde gerçeğe ulaşabilirsek, milletimize ulaşıp kendimizi anlatabilirsek, iddia ediyorum ki aday olan arkadaşlarımızın büyük çoğunluğu milletimizin onayıyla bunu başaracak, onların teveccühüyle kazanacaklar. arkadaşlar çalmamak, adam kayırmamak, zenginleşmemek, hırsızlık yapmamak, çalmamak, çalmamak, ahlaklı davranmak, ‘iyi’ belediyecilik ve sosyal belediyecilik yaparak örnek teşkil edeceklerdir. YETERLİ Partisi olarak özgür ve bağımsız girdiğimiz belediye seçimlerine, “Cenab-ı Allah’ın izniyle ve milletimizin teveccühüyle adaylarımız belediyeleri alacak ve o belediyelerde helal menfaatlerin ne kadar kıymetli olduğunu milletimize göstereceğiz. ve ‘iyi’ belediyenin nasıl bir şey olduğunu.”

Meral Akşener, 2028 yılında ülkeyi yöneteceklerini belirtti.

Şu anda Türkiye’nin yarısından fazlasının asgari ücret ile 15 bin lira arasında maaşla çalıştığını belirten Akşener, “Bu ülke böyle yönetilemez, bu şekilde sürdürülemez. Bakın bizi bölemezler ama bölemezler” dedi. Güçlü ile yoksul arasındaki uçurum o kadar açıldı ki o gençler bu korkunç duruma düştü.” “Farkı gördükleri zaman önce bu ülkeye olan bağlılıkları yok olacak, sonra bu ülkeye dair hayalleri yok olacak. Sonra da ülkeyi terk etmek isteyecekler.” dedi.

Akşener, konuşmasının ardından partisinin Kütahya Belediye Başkanı adayı Ahmet Tekdemir’i tanıttı.

Partisinin Kütahya İl Başkanlığı’nı da ziyaret eden Akşener, Cumhuriyet Caddesi’nde vatandaşlarla buluştu ve Zafer Meydanı’nda partisinin standına uğradı.

koprubasiajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu