Yaşam

Kızılcık Şerbeti 37. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Kızılcık Şerbeti Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Show TV’nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti’nin 37. bölümü tek modül ve kesintisiz izleme seçenekleriyle arama motorlarında yerini alıyor. Gold Sinema imzalı bu dizide Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya ve Barış Kılıç gibi isimler başrollerde yer alıyor. Bu hafta Nursema’nın emlakçıda çalıştığını öğrenen Abdullah ve Pembe’nin yaşadığı duygusal çalkantı ekranlara yansıyor. Kızılcık Şerbeti’nin son bölümünü kaçıranlar ya da tekrar izlemek isteyenler için; Bölümün tamamını izleme seçeneğiniz var. Kızılcık Şerbeti 37. bölümde yaşananlar…

37. Bölümde Kızılcık Şerbeti: Mustafa’ya komplo kurulduğunu anlayan Nilay, her zaman olduğu gibi kocasının arkasında duracak, Ünal ailesi de yanlarında olacaktır.

Umut’un kız arkadaşının Nursemalar’a yatılı misafir olarak gelmesi ve bunu gören Pembe’nin tepkisi Nursema ile Umut arasında yeni bir soruna yol açacaktır.

Alev’i konuşturmak için söylediği yalan nedeniyle Mustafa’ya karşı çok utanan Nilay, onun kalbini kazanmak için güzel bir sürpriz hazırlar.

Kıvılcım ve ailesi, Ünallar ve Ertuğrul’un evinde akşam yemeğinde bir araya gelecek. Bu yemekte Nursema’nın emlakçıda çalıştığını öğrenen Abdullah ve Pembe hem çok üzülecek hem de sinirlenecektir.

Ömer’in hastalığı hızla ilerliyor. Başta Kıvılcım olmak üzere çevresindeki insanlar bir şeylerin tuhaf olduğunu fark etmeye başlar. Ömer kimseyi üzmemek için büyük bir karar alır.

Fatih’i affetmiş gibi görünse de Doğa’nın başka planları vardır. Fatih’in onu kandırdığı yöntemlerin aynısını uygulayacaktır.

Kızılcık Şerbeti Bölüm 37 Tek Modül İzleme Ekranı

CRANBERRY ŞERBET SON BÖLÜM BİR MODÜLÜ TAM İZLEYİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu