İsrail

Gazze’de İsrail askerlerinin esir alındığı görüntüde dikkat çeken detay: Terlikle başardı

  • HABER7

Kassam Tugayları, Gazze Şeridi’nin kuzeyindeki Cibaliye kampı bölgesinde bir tünele İsrail birliğini çekip sıfır mesafeden çatışmaya girerek bütün işgalcileri öldürdü ve yaraladı. Başarılı operasyonda, tünele çekilen 3 İsrail askeri esir alındı.

Kassam Tugayları Sözcüsü Ebu Ubeyde, “Mücahitlerimiz Cumartesi öğleden sonra Gazze Şeridi’nin kuzeyinde karmaşık bir operasyon düzenledi; burada İsrail özel kuvveti pusuya düşürüldü ve bütün üyeleri öldürüldü veya esir alındı.” açıklamasını yaptı.

İsrail askerlerinin Gazze tünellerinde gözaltına alınmasına ilişkin açıklama geniş yankı uyandırdı.

Gazze’de 7 aydır hiçbir İsrailli tutukluyu canlı kurtarmayı başaramayan İsrail ordusunun, mevcut askerlerini de esir vermeye başlaması, ABD destekli siyonist ordunun hezimetini tescilledi.

GÖRÜNTÜYÜ YAYINLADILAR: ‘DEVAMI GELECEK!

İsrail ordusundan “Bilgimiz yok” açıklaması geldi.

Hemen ardından Kassam Tugayları esir alınma görüntülerini yayınladı.

Video, görüntülerin devamının geleceğine dair ifade ile sona erdi.

İŞGALCİLERİ TERLİKLE SEPETLEDİLER

İleri teknolojik savaş ekipmanlarıyla teçhiz edilen İsrail askerlerini Gazze’de en mütevazi silahlarla vurarak zelil eden Kassam Tugayları mücahidlerinin, esir alma esnasında da ilginç bir görüntüsü dikkat çekti.

Vurularak etkisizleştirilen İsrail askerini yer altı tünelinde gözaltına alan Kassam mücahidinin ayağında terlik bulunduğu görüldü.

Ayağında terlikle, tam teçhizatlı işgalciyi sürükleye sürükleye gözaltına alan Kassam savaşçısı “iman varsa imkan var” sözüne bir kez daha mana kazandırdı.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu