Haber

Evine giren hırsızla önce boğuştu, sonra ona yemek verdi.

ABD’nin Maine kentinde 87 yaşındaki kadın, evine girerek kendisine saldıran hırsızla boğuştu, ardından hırsıza yemek verdi. Brunswick’te yaşayan Marjorie Perkins, 26 Temmuz gecesi saat 02:00 sıralarında uyandığında 17 yaşındaki saldırganın evine girdiğini gördü. Perkins, saldırganın 10 yıl önce bahçesindeki çimleri kesen çocuk olduğunu anladı.

‘KESECEĞİM SENİ’ DEDİ

Çocuğun başucunda durup “Seni keseceğim” dediğini fark eden Perkins, “‘Beni keserse ben de onu tekmeleyeceğim’ diye düşündüm” dedi. Ayağa kalkıp ayakkabılarını giymeye çalışırken dövüldüğünü anlatan Perkins, yardım için bağırmaya başladığını söyledi.

‘BİR ZAMANDIR YEMEK YEMEK ETMEDİĞİNİ SÖYLEDİ’

Bir süre uğraştıklarını belirten bayan, saldırganın daha sonra mutfağa yöneldiğini söyledi. Saldırganın o sırada pantolon veya ayakkabı giymediğini fark eden Perkins, hırsızın camı kırarak içeri girmek için kıyafetlerini kullandığını söyledi. Bayan, “Ona evi terk etmesi gerektiğini söyledim,” dedi. “Bana çok aç olduğunu ve bir süredir yemek yemediğini söyledi.” Perkins, daha sonra evine giren saldırgana bir kavanoz fıstık ezmesi, kraker ve mandalina verdi.

17 yaşındaki yemeği yerken Perkins, telefonu “elinden geldiğince hızlı” alıp polisi aradığını söyledi. Çocuk, polis gelmeden ayrıldı. Ancak konuta birkaç metre mesafede tespit edilen saldırgan gözaltına alındı. (DIŞ HABERLER)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu