Yaşam

Armağan Çağlayan, “Bir Kira Bir Yuva” kampanyasına 1 milyon TL bağışladığı iddiasını yalanladı: İsim benzerliği

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler 11 ilimizde ağır tahribata yol açtı. Depremden en çok etkilenen illerin başında gelen Hatay, önceki akşam iki depremle daha sarsıldı. İzmir Belediyesi de evleri yıkılan veya ağır hasar gören vatandaşlar için “Bir Kira Bir Ev” kampanyası başlattı.

1 MİLYON LİRA BAĞIŞ YAPILDI

Halk TV’de canlı yayınlanan bağış kampanyasına birçok isim destek verirken, ünlü yapımcı Armağan Çağlayan‘ nin 1 milyon TL bağışladığı bildirildi.

“Karışıklık isim benzerliğinden kaynaklanıyor”

Ünlü yapımcı Twitter hesabından yaptığı açıklamada bağışı kendisinin yapmadığını söyledi. Çağlayan yaptığı açıklamada; İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bağış kampanyasında isim benzerliği nedeniyle yapılan bağış benim tarafımdan yapılmış gibi algılandı ve haberler yapılmış. Bağış Özgül Armağan Çağlayan Vakfı tarafından yapıldı. Bence kafa karışıklığı tamamen isimlerin benzerliğinden kaynaklanıyordu.”

“KİRACILAR BENİ ARIYOR”

Bir takipçisinin yorumuna yanıt veren Armağan Çağlayan, “Kiracılar ara sıra beni arıyor. Fazla vakit kaybetmemek için. Ciddiyim. Bir de İzmirli Armağan Çağlayan da avukat” diyerek endişelendi. Ortaya çıkan karışıklık hakkında.

haberkuyucak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu