Ekonomi

ABD ön pazarında izlenecek kazanç raporları

Investing.com – Yatırımcılar Washington’da borç tavanı müzakereleri için harekete geçmeyi beklerken hisse senetleri karıştı.

Devam eden müzakerelerdeki belirsizlik hisse senetleri üzerinde baskı yaratırken, teknoloji hisseleri BeslediHaziran toplantısında faiz artırımlarını ılımlılaştıracağı umuduyla daha yumuşak bir performans sergiledi.

Bakan Joe Bidenve Temsilciler Meclisi Başkanı Kevin McCarthy ülkenin borç tavanını yükseltmek ve ABD’nin borçlarının temerrüde düşmesi olasılığını önlemek için son bir muhtıranın ayrıntılarını ortaya koymak için yardımcılar göndermişti. Günlerdir müzakereler sürüyor ve Biden ile McCarthy’nin bir anlaşmaya varmak için Pazartesi günü bir araya gelmesi bekleniyor.

Her iki meclisin de hafta sonu tatil yapmasına sadece birkaç gün kala bir anlaşmaya varılsa bile, Kongre bir yasa tasarısı yazmak, oylamak ve oylamak için uğraşmak zorunda kalacak. Hazine Bakanı Janet Yellen1 Haziran’ın anlaşma için son tarih olduğunu ve bu tarihten sonra ABD’nin yükümlülüklerini ödemeye devam etme seçeneklerinin tükeneceğini söyledi.

Aynı zamanda, yatırımcılar bu hafta açıklanacak enflasyon bilgileri ve tüketici harcama alışkanlıkları hakkında ipucu verebilecek bir dizi perakendeci bilançosunu bekliyor.

Bugün piyasaları etkileyebilecek üç gelişme:

bir. sezgifaiz raporu

finansal yazılım üreticisi Sezgi A.Ş.6.09 milyar $ gelir üzerinden hisse başına 8.49 $ faiz bildirmesi bekleniyor.

2. Perakende fayda raporları

Lowe’un Şirketleri A.Ş.Beklentiler, 21.6 milyar $ gelir üzerinden hisse başına 3.44 $ kazanç yönünde. Otomatik Bölge A.Ş.4.12 milyar $ ciro üzerinden 31.51 $ hisse başına kazanç, Dick’in Spor Malzemeleri A.Ş.2,8 milyar dolarlık gelir üzerinden hisse başına 3,18 dolar ve BJ’nin Toptan Satış Kulübü Holding A.Ş.4,8 milyar dolarlık gelirle 84 sentlik fayda bildirebilir.

3. Ücretli Kardeşler

konut inşaatçısı Ücretli Kardeşler A.Ş.2,06 milyar dolarlık gelirle, hisse başına 1,91 dolarlık fayda bildirebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu