Haber

Türkiye’nin en kapsamlı veli-uzman buluşma platformu Momtalks, 6 Mayıs Cumartesi günü Grand Pera’da gerçekleşecek.

6 yıldır binlerce ebeveyn ve eğitimci ile buluşan Momtalks, ailenin geleceği şekillendirmedeki rolü ve eğitimdeki kritik değeri konusunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Fikirlerin anası Dr. Bahar Eriş ve ortağı, bağlantı uzmanı, yazar ve eğitmen Zeynep İşman liderliğindeki platform, alanında uzman birçok profesyoneli barındırıyor.

Grand Pera’da gerçekleşecek olan Momtalks, Safiye’nin vereceği konserle başlayacak. Ardından açılış konuşmalarını Dr. Bahar Eriş ve Zeynep İşman yapacak. Konuşmacıların ortasında sosyal medyada Gönülden Kalp lakabıyla tanınan Serkan Özübek, Konuşmalıyız Derneği’nden İlayda Eskitaşçıoğlu ve Bahar Aldanmaz Fidan, Classest kurucuları Tuğba ve Fatih Koca, Teknoloji Uzmanı Ayşegül Liman Kaban, Psikolog Şeniz Pamuk, Aile Danışmanı/Yazar Serhat Yabancı, Psikolog Dr. . Gizem Sürenkök, Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Prof. Dr. Yankı Yazgan, Unilever Çamaşır Bakım Pazarlama Müdürü Alper Çapar ve Psikiyatrist/Yazar Dr. Alper Hasanoğlu yer alıyor.

Hem fiziksel hem de online olarak katılımın mümkün olduğu Momtalks’ta bu yıl Dayanışma Bileti kategorisi ile depremden etkilenen bireyler için kontenjan ayrıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu