Haber

Şenol Güneş’ten Talisca açıklaması: İstemek başka, gerçekler başka

UEFA Avrupa Konferans Ligi play-off tipi maçlarının yanı sıra Beşiktaş’ın yeni dönem hazırlıkları sürüyor.

Teknik Müdür Şenol Güneş de antrenmanda gazetecilere yaptığı açıklamada transfer çalışmalarına değindi. “İlk resmi maçlarımızı oynadık. Neftçi Bakü ile devam edeceğiz.” Güneş, “Rakibimiz teknik olarak uygun bir takım. Hem bize hem de onlara iyi gelecek. Biz renkliyiz. Güzel bir sahaları vardı. Tiran maçından daha uygun bir saha olacağını düşünüyoruz. Daha fazlasını göreceğiz.” heyecanlı futbolseverler. o bize yabancı değil. biz bu tipi geçmek istiyoruz. kadro da ona göre hazırlanıyor. ante rebic’in kişisel çalışmaları olumlu. kadro antrenmanı yapmadığı için sancısı var. Bizimle antrenman yaptı.Güç eksikliği vardı.Maç performansı olarak tam hazır değil.Bu maçın ilerisine koymak daha doğru olabilir.Ama onun kararını 2 gün sonra vereceğim. iyi çalışıyor.”

‘TALISCA ÇOK ŞEYİ ÖZLEDİĞİNİ VE GELMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ’

Takımın eski yıldızı Anderson Talisca ile görüntülü görüştüğünü söyleyen Güneş, “Çok özlediğini ve gelmek istediğini söyledi ancak fiyatı 10 milyon eurodan az değil. Talisca’yı almak farklı bir anlam katıyor.” taraftara heyecan.Başka oyuncu almaya gerek yok çünkü daha çok pozisyonu alternatif yapıyor.O tarz bir tarzı var.Daha uygun fiyata başka oyuncu bulursan tekrar alırız.Talisca,’ortasını bulalım’ dedi. yere, gelmek istiyorum.’ Ama istemek başka, gerçekler başka.” ifadeleri kullandı.

Sakatlıkları bulunan Cenk ve Ghezzal’ın son durumu hakkında da açıklamalarda bulunan Şenol Güneş, şöyle devam etti: “Cenk Tosun burada, bizimle çalışıyor. Ciddi bir sakatlığı vardı. Bir de ligi arayacağız. O zaman daha fazla oynama şansı olur. Testleri iyi. Ghezzal ile ilgili devam ediyor. Bireysel koşulara başlıyor. Cenk uzun süredir çalışıyor. Ghezzal’ın haftaya antrenmana çıkmasını bekliyoruz.” (HABER MERKEZİ)

yerkoy-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu