Haber

MÜSİAD İzmir Başkanı Gökhan Temur: Ramazan Bayramınızı Kutladık

“Ramazan Bayramımız; Güzel ve mutlu geleceğimiz için yeni bir başlangıç ​​olsun”

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir İl Başkanı Gökhan Temur, Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama bildirisi yayınladı.

MÜSİAD İzmir Lideri Gökhan Temur yaptığı açıklamada, “Rahmet, mağfiret ve rahmet iklimi olan Ramazan’ın ardından bir bayrama daha kavuştuğumuz için, Rabbimize sonsuz hamd olsun. Bu bayramın ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur, rahmet ve hayırlar getirmesini yüce Rabbimden niyaz ediyorum. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydanda meydana gelen depremlerde şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Rabbimiz, mazlum kardeşlerimize ve milletimize sabır ve metanet versin. Allah böyle bir felaketi bir daha göstermesin. Yaralarımızı hep birlikte saracağız, hep birlikte dimdik ayakta duracağız. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun.

TATİL ÜZERİNDE TATİL YAŞAYALIM

Tatiller, neşenin büyütüldüğü ender zamanlardır. Her bayram olduğu gibi bu Ramazan Bayramı’nda da dünyanın dört bir yanında sevinçleri çoğaltmalı, acılara ortak olmalıyız. Sıla-ı Rahim yaparak ailelerimizin, akrabalarımızın gönlünü kazanmalı, dünyanın çeşitli yerlerinde zulme uğrayan mazlum milletlerin acılarını yüreğimizde hissederek dindirmeye çalışmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, bayramların bayram gibi yaşandığı, barış, huzur ve huzurun hakim olduğu bir dünyanın inşasına vesile olması temennisiyle aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum. tüm dünyada hüküm süreceğini, nice bayramlara sağlık ve sıhhat içinde ulaşacağımızı temenni ediyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu