Haber

Muğla Büyükşehir Belediyesi Okçuları Türkiye Şampiyonası’ndan 4 Altın ve 1 Gümüş Madalyayla Döndü

Muğla Büyükşehir Belediyesi okçuları, Cumhuriyetin 100’üncü yılı dolayısıyla Antalya’da düzenlenen Açık Hava Türkiye Şampiyonası’ndan 4 altın ve 1 gümüş madalyayla döndü.

Antalya’da düzenlenen ve 98 spor Kulüpleriyle farklı kategorilerde 518 sporcunun katıldığı 2023 100. Yıl Cumhuriyet Açık Hava Türkiye Şampiyonası’nda Büyükşehir Belediyesi sporcuları önemli bir başarıya imza attı. Hazal Burun, Ecesu Demircan, Songül Lök’ten oluşan Reel Bow Kadın Takımı, Türkiye Şampiyonu olarak Altın Madalya ve Altın Kupa’nın sahibi oldu. Hazal Burun ve Emircan Haney’den oluşan Reel Bow Karma Takımı, Türkiye Şampiyonu olarak Altın Madalya ve Altın Kupa’nın sahibi oldu. Emircan Haney Erkekler Makaralı Yay Kategorisinde Türkiye İkincisi olarak Gümüş Madalya, Kadınlar Makaralı Yay Kategorisinde Hazal Burun Türkiye Şampiyonu olarak Altın Madalya, Hazal Burun ise Türkiye Şampiyonu olarak Altın Madalya kazandı. Reel Bow U21 Kadınlar Kategorisi. Turnuvayı 4 altın ve 1 gümüş madalyayla tamamlayan Büyükşehir spor kulübü, aldığı başarılı sonuçlarla genel klasmanda birinci oldu.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılında, nesiller boyu özgür düşünce, vicdan ve irfanla, okçu ve antrenörlerle Atatürk’ün aydınlattığı yolda emin adımlarla ilerlediklerini söyledi. Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Dr. Ejder Sözen’i tebrik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu