Haber

Kurtlar Vadisi ile ilgili itiraflara bir yenisi daha eklendi! O kadar çok şey söyledi ki…

En unutulmaz yapımlar arasında yerini alan ve yeniden başlaması için seyirciden yoğun talepler alan Kurtlar Vadisi hakkında yeni bir bilgi gün yüzüne çıktı. Yetenek Sen Türkiye adlı yarışma programında heyet koltuğunda yer almasıyla beğeni toplayan Oylum Talu’nun yaptığı itiraf sosyal medya gündeminde geniş yer buldu.

Davet edildiği bir televizyon programında çok tartışılan bir açıklama yapan Oylum Talu, reytingleri kasıp kavuran Kurtlar Vadisi dizisinden kendisine teklif geldiğini söyledi. ‘Elif’ rolü için röportaja davet edildiğini sözlerine ekleyen Oylum Talu, Osman Sinav’dan gelen teklifi onaylamadığını ve bu nedenle pişman olduğunu itiraf etti.

Erken Baskı, İkonoskop, Bir Yaz Gecesi Rüyası, Oylum’la Anlatacaklarım Var, Bu Hafta Sonu gibi programlar sunan Oylum Talu, “Geçenlerde programa geldiği için Bahadır Özdener anlattı. O yüzden rahatlıkla anlatayım. Kurtlar Vadisi’ni ilk yazmaya başladıklarında bana telefon geldi. Normalde hangi dizilerden teklif aldığımı söylemem. Bana Elif rolü teklif edildi. Dizinin yapımcısı Osman Sinav ile görüşmeye gittik. Gazeteci olacağımı söyleyerek teklifi reddettim. Sonra çok pişman oldum.”kelimeler şeklinde.

‘Gazeteci olacağım’ gerekçesiyle teklifi elinin tersiyle reddeden Oylum Talu, bilindiği üzere Habertürk, Bloomberg HT ve TV8 gibi kanallarda sunuculuk mesleğini icra etti.

haberemirgazi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu