Haber

Kamil Koç, Cumhuriyetin 100. yılı anısına araçlarını özel tasarımlarla donattı

97 Yıldır Cumhuriyet Yolunda…

Kamil Koç Cumhuriyetin 100. yılını kutluyor.
Yılın anısına araçlarına özel tasarımlarla süsledi

Türkiye karayolu taşımacılığı sektörünün lider firması Kamil Koç, Cumhuriyetin 100. yılı anısına araçlarını özel tasarımlarla donattı. Cumhuriyetin ilk yıllarında kurulan ve 97 yıldır asırlık çınar ağacının gölgesinde büyüyen Kâmil Koç’un 100. yıl özel tasarımlı otobüsleri, başta yolcular olmak üzere gören herkes tarafından takdirle karşılandı. Arkasında kırmızı zemin üzerine beyaz renkte Cumhuriyetin 100. yıl logosu, yanlarda ise Türk bayrağı ve “Hepimiz Cumhuriyetin yolcusuyuz” ibaresi yer alıyor. Markanın filosundaki 100 araçta “Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun” yazılı özel tasarım kaplamalar uygulandı.

Kâmil Koç Genel Müdürü Çağatay Kepek, Cumhuriyet kadar eski bir marka olduklarını belirterek, “Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Ülkemizin aydınlık yüzü Cumhuriyetimize olan minnet duygumuzu, 100’üncü yılımıza özel tasarlanan otobüslerimizle ülkemizin her köşesine taşımak istedik. Özel tasarım araçlarımıza Anadolu’nun en ücra köşelerinde 7’den 77’ye tüm halkımızın gösterdiği yoğun ilgi bizi çok mutlu etti. “Cumhuriyetin ilk yıllarında kurulan, toplumumuzun ortak değeri olan ve onunla birlikte büyüyen, gelişen bir marka olarak 2. yüzyılda da Atatürk’ümüzün güvenine layık olmaya ve onun yoluna devam etmeye devam edeceğiz. “dedi.

Türkiye Cumhuriyeti kuruluşunun 100. yılını kutluyor. Yolculuğuna Cumhuriyet ile başlayan marka Kâmil Koç, bu özel yılın anısına araçlarını 100. yıl logoları ve mesajlarıyla donattı. Markanın filosundaki 100 araçta, Cumhuriyetin 100. yılı nedeniyle hayata geçirilen özel tasarım kaplamalar kullanıldı. Cumhuriyetin 100’üncü yılı için özel olarak tasarlanan kaplamalarda, aracın arka kısmında kırmızı zemin üzerine beyaz renkli 100’üncü yıl logosu, yanlarda ise Türk bayrağı ve “Hepimiz bu yolcunun yolcusuyuz” yazısı yer alıyor. Cumhuriyet”. “Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun” diye özel bir mesaj var. Özel tasarım kaplamalara sahip araçlar kısa sürede gören herkesin ilgi odağı oldu.

“2. “21. yüzyılda Cumhuriyetimizin yolunda yürümeye devam edeceğiz.”

Cumhuriyet’le birlikte ilerleyen ve büyüyen bir marka olarak Cumhuriyeti korumayı bir misyon olarak gördüklerini vurgulayan Kâmil Koç Genel Müdürü Çağatay Kepek, şunları söyledi:

“Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşundan 3 yıl sonra ülkemizin ilk karayolu seyahat şirketi olarak hizmetine başlayan Kâmil Koç, 97 yıldır Cumhuriyet yolunda ve değerleri doğrultusunda ilerlemektedir. Cumhuriyet kadar eski bir marka. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde yoksulluktan yarattığımız mucize Cumhuriyetimizin 100. yılını bu yıl kutlamanın gururunu ve heyecanını yaşıyoruz. Cumhuriyetle doğan ve onunla büyüyen bir marka olarak, bu özel yılın anısına araçlarımızı 100. yıl logosu ve ona şükranlarımızı ifade eden bildirilerle süsledik.

Cumhuriyetimizin 100. yılı dolayısıyla süslenen araçlarımız, Anadolu’nun en ücra köşelerindeki halkımız dahil, 7’den 77’ye toplumumuzun her kesiminden büyük ilgi ve alkış aldı. Bu aslında halkımızın bizi biz yapan ortak değerimiz olan Cumhuriyete olan sevgisinin ve bağlılığının açık bir göstergesidir. Kamil Koç olarak, bizi şanlı bir geçmişten aydınlık bir geleceğe taşıyan bu sarsılmaz çınar ağacının, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kalkınmamızın ve gelecek yolculuğumuzun ana lokomotifi olmaya devam edeceğine inanıyorum. “Milli mücadele tarihimizin en büyük kazanımı olan Cumhuriyetimizin 2. Yüzyılında da onun yolunda yürümeye ve aydınlık bir geleceğe yürümeye devam edeceğiz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

cinar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu