Ekonomi

İflas eden Signature Bank’ın kredi portföyünün satış süreci açıklandı

YENİ ABD Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), iflas etmiş Signature Bank’ın kredi portföyünü pazarlamaya yaz sonunda başlamayı planladığını bildirdi.

FDIC’den yapılan açıklamada, iflas eden Signature Bank’ın yaklaşık 60 milyar dolarlık kredi portföyünün pazarlama sürecinin çerçevesi açıklandı.

Açıklamada, portföyün ağırlıklı olarak ticari gayrimenkul (CRE) ve ticari kredilerden oluştuğu, ayrıca daha küçük bir konut kredisi havuzunun da yer aldığı belirtildi.

FDIC’nin düşük ve orta gelirli bireyler için mesken gayrimenkullerinin mevcudiyetini ve karşılanabilirliğini savunma görevini hatırlatan açıklamada, ajansın ağırlıklı olarak New York’ta bulunan çok aileli mülklerden oluşan uygun fiyatlı konut için önemli bir kaynak olan CRE kredilerini gözden geçirdiği belirtildi. .

Açıklamada, portföyün bu kısmı için pazarlama ve elden çıkarma stratejisinin geliştirildiği belirtilirken, FDIC’nin iflas eden Signature Bank’ın kredi portföyünün pazarlamasına yaz sonunda başlamayı planladığı bildirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu