Haber

Gölcük Şehir Festivali’nde Buluştu

Gölcük’te düzenlenen Kent Şenliği, toplumun her kesiminden temsilcilerin yer aldığı vatandaşların geniş katılımıyla gerçekleştirildi.

Gölcük’te Ramazan Bayramı’nın ilk gününde 7’den 70’e herkes kent şöleninde kucaklaştı. Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı’nda düzenlenen kent şenliğine; Vali Yardımcısı Gölcük Kaymakam Yardımcısı Ali Ada, Gölcük Ana Üs ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Aziz Bakıoğlu, siyasi partiler, ilçe başkanları ve idareleri, sivil toplum kuruluşu lider ve yöneticileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

“BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE BAYRAMLAR”

7’den 70’e herkesin bayramını kutlayan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara ulaşmayı Allah’tan niyaz ediyorum.”

BAŞKAN SEZER, POLİSLERİ GÖREVİNDE ANDI

Şehir kutlamasının ardından Başkan Sezer, Vali Yardımcısı Gölcük Kaymakam Yardımcısı Ali Ada, Gölcük Deniz Ana Üssü ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Aziz Bakıoğlu ile birlikte Kore Gazisi Ahmet Gülmen, Kıbrıs Gazisi Şahseddin Kaya ve Şehit Süleyman Kavas’ın ailesini ziyaret etti. Önder Sezer son olarak Şehit Bayram Özdere Polis Karakolu ve Gölcük İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan çalışanları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu