Teknoloji

General Mobile’dan Çocukların Akıllı Saati: GM Buddy!

Türkiye’nin yerli teknoloji markalarından biri olan General Mobile, çocuklar için tasarlanmış akıllı saat modelidir. GM DostumDikkat çekici özelliklere sahip olan akıllı saat, çocuklarını önemseyen ebeveynleri mutlu edecek gibi görünüyor. Peki bu akıllı saat hangi özelliklere sahip?

1,4 inç boyutunda 240 x 240 piksel çözünürlük sunan renkli bir ekranla gelen GM Buddy, bu dokunmatik ekranda minik bir kamera barındırıyor. 2 MP çözünürlük sunan bu kamera, çocuk ile ebeveyn arasında görüntülü görüşme yapılmasına olanak sağlıyor. Peki çocuk dışarıdayken bu görüşme nasıl mümkün olacak? GM Buddy’nin sahip olduğu SIM kart tutucuWi-Fi bağlantısı olmasa bile tıpkı bir telefon gibi kullanılabilir.

General Mobile GM Buddy ile tanışın

650 mAh kapasiteli devasa bir bataryaya sahip olan akıllı saat, IP67 Sertifikası ile su geçirmezlik sağlar. Bu sayede ebeveynler çocuklarının saatleri hakkında daha az endişe duyuyor. Ayrıca bu akıllı saat, bir metin mesajlaşma uygulaması ve bir telefon defteri içerir. Titreşimli uyarı özelliğine sahip akıllı saat ile çocuklara ulaşmama imkanı kayboluyor.

General Mobile GM Buddy’nin en önemli özelliklerinden biri, anlık konum takibi buna izin vermek Bu özellik sayesinde ebeveynler çocuklarını an be an takip edebiliyor. Ayrıca “Yasak Alan” adı verilen bir özellik, ebeveynin belirli bir alandan çıkması durumunda uyarılmasını sağlıyor. Fotoğraf ve emoji gönderebilmeözellikler de GM Buddy’nin öne çıkan özelliklerinin ortasında.

General Mobile GM Buddy’nin bahsetmemiz gereken bir özelliği daha var. Bu akıllı saat SOS aramaları yapılabilir izin verir. Diyelim ki acil bir durum var ve çocuğunuzun size ulaşması gerekiyor. Tanımlayacağınız telefon numarasına hızlı erişim, saniye içindearamayı başlatır.

General Mobile’ın çocuklar için geliştirdiği akıllı saat, prestijiyle bugün ön sipariş verilebiliyor. Pembe veya mavi olarak satın alınabilen saatin fiyatı 2.699 TL olarak ilan edildi. GM Buddy için ön sipariş vermek isteyen ebeveynler, Buradailişkiyi kullanabilir.

sogut-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu