Haber

Enkazdan kurtarılan Elif ile Karadenizli köy muhtarı arasındaki Fenerbahçe diyaloğu kameralara yansıdı.

“Yüzyılın felaketi” olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli sarsıntıda Adıyaman’da enkazdan kurtarılan 7 yaşındaki Elif ile hayatını kaybeden Karadenizli muhtarın Fenerbahçe diyaloğu… Çalışmalara katıldı, kameralara yansıdı.

Adıyaman’da meydana gelen depremde Yeni Mahalle’deki 6 katlı evlerinin çökmesi sonucu enkaz altında kalan Elif ve ağabeyi Kadir Zincirkıran, uzun vadeli ekiplerin çalışmasıyla depremin 88. saatinde kurtarıldı. çeşitli kurum ve kuruluşlar ile vatandaşların işbirliği.

Arama kurtarma çalışmalarına Trabzon’un Of ilçesinden de aralarında muhtarların olduğu 20 kişilik bir grup da görev aldı.

Sosyal medyada yayınlanan kurtarma çalışmalarına ait görüntüler dikkat çekti.

Of’un aynı zamanda demirci olan Of ilçesine bağlı Çoruk Mahallesi Muhtarı Elif ile Coşkun Ayyıldız arasındaki diyalog dikkat çekti.

Görüntülerde, Ayyıldız’ın hangi kadroyu tuttuğu sorulduğunda Elif’in “Fenerbahçeliyim” yanıtı üzerine, “Ben de bugün Fenerbahçe taraftarı oldum.” ifadesini kullandığı duyulmaktadır.

Trabzonspor Kulübü de kurtarma anının görüntüsünü “sarı kalpli” paylaştı.

Fenerbahçe Kulübü ise bordo-mavili kulübün paylaşımını aktararak, “Sarı kanaryamız, Elifimiz, 85 milyonda biri biziz. Maçı sizi kurtaran kahraman muhtarımız ve arkadaşıyla birlikte izleyeceğiz. grubu Şükrü Saraçoğlu’nda.” terimleri kullandı.

mustafakemalpasa-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu