Teknoloji

Bethesda, Doom Eternal Oyunundan Denuvo Korumasını Kaldırdı

 
Bethesda, nişancı aksiyon oyunu Doom Eternal’da bulunan Denuvo koruma teknolojisini ortadan kaldıran yeni bir güncelleme yayınladı. Doom Eternal, Mart 2020’de çıkış yaptı, bu da Bethesda’nın Denuvo’yu üç yıl sonra elediği anlamına geliyor.
 
Doom Eternal, nişancı aksiyon deneyimi sunuyor
 
 
 
Doom Eternal, hızlı tempolu bir nişancı aksiyon deneyimi sunuyor. 2016 yılında çıkan oyunun devamı olan Eternal, önceki oyundan farklı olarak bazı oynanış değişiklikleri ve iyileştirmeler içeriyor.
 
Öte yandan Haziran 2021’de id Software ve Bethesda oyuna “Ray Tracing” efektleri ekledi. Ancak RT (ışın izleme) efektleri aydınlatma sistemini elden geçirmedi. Bunun yerine id Software, oyunun yansımalarını geliştirmek için Ray Tracing’i kullandı. PC’de oldukça iyi çalışan oyunda birçok oyuncu bu ışın izlemeli yansımaların keyfini çıkarabiliyor.
 
Öte yandan Bethesda’nın yanı sıra Warner Bros, Capcom, Bandai Namco ve Square Enix de Denuvo’yu eski oyunlarından çıkardı. İlk etapta oyunların içerisinde yer alan bu muhafaza, bir süre sonra kesinlikle projeden kaldırılıyor.

haber-uzumlu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu